Суббота, Серпень 23, 2014 | RSS-канал

 

Смерть через «Однокласників»

Пт., Вересень 10, 2010 | Суспільство |

Микола Ш. вбив себе та свою доньку, якій було всього лиш 2 роки і 10 місяців, побачивши, що його дружина переписується з якимось чоловіком на сайті «Однокласників».


Офіційна делегація Прикарпаття презентувала нашу область у Швейцарії

Пт., Вересень 10, 2010 | Суспільство |

6-7 вересня офіційна деле­гація Прикарпаття, яка, на чолі з головою обласної ­держав­ної адміністрації Михайлом Вишиванюком, представила еконо­мічний, інвестиційний і культурний потенціал Івано-Франківсь­кої області у посольстві Укра­їни Швейцарської Кон­федерації у місті Берні в межах офіційного прийому з нагоди 19-ої річниці незалежності України.
В ході візиту делегація про­вела зустріч з Державним канцлером Петером Грюненфедером, міністром фінансів та ресурсів Роландом Броглі та ке­рівни­ком відділу зовнішніх зно­син та стратегічного ­планування кантону Аргау Даніелем Брендлі.


На Івано-Франківщині міліція розкрила збройний напад на відділення банку

Пт., Вересень 10, 2010 | Суспільство |

Івано-Франківська міліція розкрила збройний напад на Болехівське відділення одного з комерційних банків. Під час пограбування двоє молодих людей посеред білого дня зайшли в приміщення фінустанови і, погрожуючи працівникам банку пістолетами, відкрито заволоділи готівковими коштами.
Як згодом було з’ясовано, з­л­о­­вми­сники втекли з місця ско­єння злочину на автомобілі. За півтора тижня копіткої роботи в ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів міліціонери вийшли на слід зловмисників. Ними виявилися мешканці сусідньої Львівської області.
На сьогодні один зі спів­уча­сників розбійного нападу затриманий і перебуває під варто.
Особу іншого підозрюваного також встановлено, тепер проводяться заходи щодо його затримання.


У Івано-Франківську хочуть ввести комендантську годину

Пт., Вересень 10, 2010 | Суспільство |

Управління Міні­стерства внутрішніх справ у Івано-Франкі­вській області пропонує обмежити перебування непо­внолітніх на вулицях обласного центру у вечірній час.
Нічні прогулянки підлітків збільшують шанси вчинення ними протизаконних дій. Відтак, введення комендантської години дозволило б і батькам, і правоохоронцям принаймні ввечері бути спокійними за дітей.
Зазначимо, деякі укра­їн­ські міста вже ­запровадили ко­мендантські години для непо­вно­літніх – їм заборонено перебувати ввечері без нагляду дорослих в громадських місцях та транспорті.


В школах України вилучено підручники з історії України для 5-го класу.  Натомість друкують нові, «в

Пт., Вересень 10, 2010 | Політика |

Вже цього року Міносвіти вирішило оновити посібники з історії України для п’ятикласників. До них внесені суттєві змістові правки. Всі старі підручники в школах вилучено і в спішному порядку друкуються нові. Вперше за 19 років п’ятикласники починають навчальний рік без підручника історії. На черзі – новітня історія для 11 класу, яка має бути «виправлена» до наступного навчального року…
Почавши з освіти, Україною тихо, але впевнено крокує контрреволюція, охоплюючи все більше сфер суспільного життя. Нашу Батьківщину потихеньку вертають назад в «совєцкій союз», нівелюючи як боротьбу за здобуття незалежності, так і Помаранчеву революцію, прибравши зі шкільного підручника історії навіть згадку про останню.


За вбивство кандидата у народні депутати отримали 25 тис. доларів

Пт., Вересень 10, 2010 | Політика |

22 серпня 2010 року співробітники СБУ в Івано-Франківській області затримали ще одного зі співучасників вбивства кандидата у народні депутати України Миколи Шкрібляка.


Селяни чинять опір

Пт., Вересень 10, 2010 | Політика |

Мешканці сіл Верхній та Нижній Струтин стурбовані наміром підприємства «Ка­рпат­­­­нафтохім» розпочати масштабний промисловий видобуток кам’яної солі на Рожнятівщині. Представники сільських громад, опираючись на прогнози науковців, звертають увагу влади на екологічну небезпеку, яку може принести таке виробництво. На даний час селяни чинять активний опір спробам нафтохіміків розпочати видобуток сировини для виробництва ­хлору та каустичної соди. Хоча ще два роки тому сесія Верхньострутинської сільської ради без вагань дала дозвіл на проектно-пошукові роботи на території тутешнього родовища кам’яної солі.


Виборча кампанія почалась?

Пт., Вересень 10, 2010 | Політика |

Губернатор Прикарпаття Михайло Вишиванюк на засіданні колегії ОДА фактично закликав жителів міста Івано-Франківська не голосувати на майбутніх виборах мера за Ігоря Насалика.
– Івано-Франківськ хай не обирає його мером­, тому що він не платить за газ! – сказав голова ОДА. – Якщо він піде до Івано-Фран­ківська, то Калуш­ залишить без тепла на зиму­.
Причиною такої різкої критики калуського мера, за словами керівництва облдержадміністрації, став нульовий процент погашення боргів за газ комунальними підприємствами Калуша, а також традиційна відсутність на колегії ОДА самого Ігоря Насалика, який, за словами підлеглих, в цей час перебував на одній з профільних нарад в кабміні.


Від сплати податків не втечеш

Пт., Вересень 10, 2010 | Політика |

Слідчим відділом по­да­­ткової міліції ДПА в Іва­но­-Франківській області завершено розсліду­ва­ння кримінальної справи ­сто­совно­ керівника одно­го з калуських підприємств, який ухилився від ­спла­ти по­датків у розмірі 910,6 тис. грн., з них 661 тис. грн­. – ­податку на до­­да­­­­ну ­ва­­­­­­рті­сть­­­­­ та 249,6 тис. грн. – по­датку на при­­­буток. В хо­­­­ді слідства вста­­новле­но­, що горе-ди­ректор ­під­­­ро­бив до­ку­­менти на 4 млн. 65 тис. грн. Йому ви­суну­то об­­в­и­­­ну­вачення у ­вчи­не­нні зло­чинів, передбачених ч.2 ст.212, ч.2 ст.366 ККУ.
Для відшкодування за­вданих­ збитків накладено арешт на майно в сумі 1 млн 300 тис. грн. ­Наразі кримінальна ­справа роз­глядається в суді.


Рецепти від пані Оксани

Пт., Вересень 10, 2010 | Корисно знати |

Запечена свинина під вишневим соусом


«Живий» мертвий йогурт

Пт., Вересень 10, 2010 | Корисно знати |

Щодня з блакитних екранів рекламні кампанії того чи іншого йогурту переконують нас у корисності цих продуктів. Нам кажуть, що баночка білої рідини забезпечить необхідний набір вітамінів і мінералів на день. А деякі «турботливі» виробники наочно показують, як радіє наш шлунок (і пісні співає, і танці танцює) після того, як у нього потрапляє ця диво-їжа. Ось тільки чи танцює? А може, корчиться в больових конвульсіях і виє від тієї кількості гидоти, яку ми йому підсовуємо у вигляді корисного йогурту?


Найбільша в світі люстра

Пт., Вересень 10, 2010 | Корисно знати |

Найбільша в ­світі ­­лю­­­стра­ ­зна­хо­диться у Туре­­ччи­ні­­­. Вона важить 4,5 т. Це ­– ­подарунок ­королеви Вікто­рії турецькому сул­тану.
Люстра, що склада­єть­ся з найбільшої кільк­ості­ ­де­­­­­­­талей, знаходиться на ­Ри­­­в’є­рі у відомому Гранд-­го­­­те­­лі­. Люстра, діаметром 2,5 м­, під ­стелею королівсь­­­­ко­го ­са­­­лону складається­ з 16000 кри­­шталевих­ ­де­та­­лей. До ­ре­­­­чі, у ­цьому ж королівсь­ко­­му­ са­лоні ­лежить най­­біль­­­ший­ у ­світі килим. Його­ пло­­­ща – 375 квадратних­ метрів.


Загальні роботи у вересні

Пт., Вересень 10, 2010 | Корисно знати |

У другій половині місяця різко знижується температура повітря, тому треба вчасно зібрати зелені томати. Завершивши збирання врожаю, підготовляють ділянку до робіт у наступному році. Поки не настав стійкий холод, збирають рослинні залишки і відходи.


А було і таке

Пт., Вересень 10, 2010 | Корисно знати |

В арсеналі середньо­вічного лікаря, крім ліків та інструментів, обов’язково була лялька. На ній жінки-пацієнтки показували, де саме в них болить. Хвора могла б померти від сорому, якби лікар почав обмацувати її, а медпрацівник потрапив би у в’язницю.
Знаєте, яка вивіска при­­­крашала будинок се­ре­­дньо­вічно­го лікаря? Звичайний нічний ­горщик, оскільки більшість ­діагно­зів­­­­ того­ ­часу ставилася самі розу­мієте як.


Замість цигарок – овочі

Пт., Вересень 10, 2010 | Корисно знати |

Тим, хто хоче кинути палити, німецькі наркологи радять якнайбільше їсти… баклажанів, помідорів, картоплі і цвітної капусти.
Як виявляється, в цих овочах теж є нікотин. Причому в концентраціях ціл­ком достатніх, щоб ­зникло ­нестерпне бажання знову взяти в руки цигарку.


Незвичайне яйце

Пт., Вересень 10, 2010 | Корисно знати |

У Китаї працівник за­лізниці Хуанг Яжоу купив на базарі курку. Минуло два місяці. Одного ранку чоловік почув кудкудакання курки. Коли Хуанг підійшов, то знайшов під нею яйце незвичайної форми – у вигляді ложки. Яйце важило 35 грамів і мало 8,5 см у довжину.


Яке кіно ви любите?

Пт., Вересень 10, 2010 |

Хто з нас не любить осінніми дощовими вечорами зручненько вмоститись на дивані, запастись чимось смачненьким і переглядати хороші фільми? Люблять всі, а якщо і ні, то переважна більшість. Проте не всі знають, що 11 вересня в Україні відзначають професійне свято працівників кінематографії – День українського кіно. Як ставляться калушани до українського і зарубіжного кіно та які фільми переглядають з великим задоволенням, читайте далі.


Яке значення для вас має свято першого дзвоника?

Пт., Вересень 03, 2010 |

Перший день осені – свято смутку і радості для всіх школярів: сумують, тому що чудове літо закінчилось, як завжди, несподівано, а черговий довгий і складний навчальний рік лише почався. Але є привід і для щастя: зустрічі з шкільними друзями, довгожданий дзвінок на перерву, а головне – нові цікаві відкриття.
Це – свято не тільки педагогів та учнів, але всіх, хто колись переступив поріг шкільного класу. Це – хвилюючі спогади про свої шкільні роки, про своїх вчителів і друзів. І нема байдужого серця, яке б не відгукнулося на заклик першого дзвоника. Тому 1 вересня – завжди святковий та урочистий день. Яке значення має це свято для калуських школярів та вчителів і чи хотіли б вони повернутися в стіни рідної школи після літніх канікул, читайте далі.


Розповідь про чудеса: чим напхана ковбаса?

Пт., Вересень 03, 2010 |

Сучасні ковбасні полиці магазинів – мрія пересічного радянського громадянина. А от смак та якість багатьох ковбас тих часів – наш світлий спогад.


Загальні роботи у вересні

Пт., Вересень 03, 2010 | Корисно знати |

Вересень – гаряча пора збирання врожаю. Необхідно не лише вчасно зібрати врожай, але і по-господарськи його використати, а також потрібно подбати про майбутній врожай: внести добрива, обробити ґрунт, очистити парники від ґрунту і гною, відремонтувати парубні і рами, зібрати відходи, провести ремонт теплиць і сховищ.


Сторінка 253 із 273 | « Перш.  <  251 252 253 254 255 >  Ост. »